gorean.pl

"Prywatna biblioteka skryby Jaeger'a Vatn"

Miała marzenie

Miała marzenie

 

Przeglądając zasoby internetu w poszukiwaniu ciekawych materiałów o Gor natrafia zoya na różne "znaleziska", jednak tym szczególnie chciałaby się z Wami podzielić.

Strona, na pierwszy rzut oka, zasadniczo nie różniła się od innych, dotyczących tematyki Gor. Zawartość podzielona tematycznie, z mnóstwem cytatów i bogatą galerią. Zwróciło uwagę zoyi, że wydzielone zostały tematy, które nie są dostępne na podobnych stronach, co zaciekawiło zoyę, np. piosenki, umeblowanie czy homoseksualizm.  Bardzo interesujące są tez zakładki ze swoistym przewodnikiem, oddzielnie dla Wolnych i dla niewolników, które zawierają podstawowe informacje dla wszystkich wchodzących w ten magiczny świat.

Ale to wciąż nie to, co zatrzymało zoye na tej stronie na długi czas....
Zaczęła czytać...

In Loving Memory

Historia dziewczyny, która dla wielu ludzi była ważna,... która żyła intensywnie, bo była ciekawa świata i ludzi.... zdobywała wiedzę i poszerzała horyzonty... ale jakże mocno i dotkliwie doświadczona przez los, przez choroby, z którymi walczyła przez długi czas :(
Jej imię to Jane.... dziewczyna, Ziemianka, zafascynowana światem Gor, pokochała Go - jego odmienność, tajemniczość i różnorodność. Stworzenie takiej strony było jej marzeniem, które przyjaciele pomogli jej spełnić.

Niestety, ona sama nie może już się nim cieszyć tu, na Ziemi... ale został ślad, który może służyć teraz innym. Chociażby poszukiwaczom informacji i inspiracji jak zoyka; ludziom wrażliwym, którzy potrafią zatrzymać się na dłużej i zatopić w innym świecie; a także dla tych, którzy, tak jak ona....mają marzenia.

http://thegoreanworld.webs.com/

 

Kogo gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.