gorean.pl

"Prywatna biblioteka skryby Jaeger'a Vatn"

Boob-A-Thon - czyli SL-goreanie w walce z jak najbardziej realnym rakiem piersi...

 

 

Boob-A-Thon
 czyli SL-goreanie
w walce z jak najbardziej realnym rakiem piersi...

 Jak co roku, od laty już ponad 6-ciu, październik jest w Second Life miesiącem aktywniejszego włączania się społeczności Second Life do walki z rakiem piersi.

Goreanie nie pozostają w oderwaniu od tej akcji i właśnie w październiku, w porozumieniu z Gorean Portable Radio, na Isle of Tarns ma miejsce wyjątkowa działalność... Na platformie zawieszonej w przestworzach nad Isle of Tarns powstało niezwykłe miejsce - Boob-A-Thon -  coś w rodzaju hm... klubu, galerii, kiermaszu... Odbywają się spotkania, konkursy, tańce... Ogłoszono konkurs fotograficzny. Całkowity dochód ze wszystkich form aktywności (czynsze dzierżawcze za stragany, wszelkie dochody ze sprzedaży, oraz wszelkie dotacje) zasilą fundusz walki z rakiem piersi.Akcja jest akcją wspierającą program MSABC (Making Strides Against Breast Cancer ) organizowany i autoryzowany przez ACS (Amerykańskie Towarzystwo Walki z Rakiem).

Tak więc wszystko w październiku ma na platformie kolor różowy (kolor akcji) dekoracje, stroje, nawet potrawy. Organizowane są koncerty muzyki live!

 Zapraszamy do włączenia się do tej szlachetnej akcji, zakupu wystawionych towarów a może nawet wrzucenia paru grosików do puszek...

Linden do lindena*... i rezultaty akcji w zeszłym roku liczono już w tysiącach USD.

 

 

 

 

* - L$ - Linden Dollar - wirtualna waluta obowiązująca w Second Life (wymienialna na USD)

  

 

 

Kogo gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.