gorean.pl

"Prywatna biblioteka skryby Jaeger'a Vatn"

Nasze statystyki

Odsłon artykułów:
785706

Szkolenie niewolnicy na Gor

 

 

Szkolenie niewolnicy na Gor

Każda kobieta, zarówno niewolnica jak i wolna, w okresie dojrzewania jest prowadzona tak, aby uczynić ją poddaną. Ich życie pewnego dnia może być od tego zależne. Nawet wolna kobieta musi być na to przygotowana, jeśli kiedykolwiek zostanie pojmana i zniewolona.

W czasie takiego przygotowania do roli bycia poddanej mężczyźnie Wolne kobiety uczą się jak przygotowywać egzotyczne dania, uczą się sztuki poruszania się, troski o męski ekwipunek, tańca i wielu innych cennych umiejętności.

 Dopiero kiedy dziewczyna staje się niewolnicą, jej trening zmienia się na bardziej intensywny i ukierunkowany na służenie Właścicielom. Takie szkolenie obejmuje różne dziedziny od sztuki zaspokajania seksualnego, poprzez znajomość kosmetyków i perfum do sposobu właściwego wchodzenia do pokoju. Wszystkich niewolników uczono sposobów w jaki mogą zadowalać Wolnych ludzi fizycznie, emocjonalnie i intelektualnie.

Pełne szkolenie zajmowało zazwyczaj kilka miesięcy, przeznaczając na nie w tym okresie około pięć godzin dziennie. Jednakże, niewolnica jest później dodatkowo szkolona przez swojego Pana, zgodnie z Jego potrzebami i gustami.

 

Szkolenie niewolnic przyjemności jest długie i żmudne.

W pierwszym tygodniu szkolenia dziewczyna nie robi nic oprócz klęczenia przed lustrem w pozycji właściwej dla niewolników przyjemności.

W drugim tygodniu klęczy tak samo, ale tym razem powtarza głośno słowa „la kajira”.

W trzecim i czwartym tygodniu, dowiaduje się jakie są prawa naturalnego porządku, relacje płci względem siebie, a także tego, że kobiety są naturalnymi niewolnikami. Dziewczynom wolno w tym czasie spierać się i dyskutować. W czwartym tygodniu uczą się również na pamięć odpowiedzi na niektóre pytania.

W czasie piątego tygodnia, niewolnica znowu przyjmuje pozycje klęczącą, jednak tym razem powtarza pytania i odpowiedzi, których się nauczyła.

 Oto niektóre z pytań i odpowiedzi, które musi opanować niewolnica w trakcie szkolenia.

 

 

"What are you? I am a slave girl. 
What is a slave girl? A girl who is owned.
Why do you wear a brand? To show that I am owned.
Why do you wear a collar? That men may know who owns me.
What do you want more than anything? To please men. "
 
 Kim jesteś?   Jestem niewolnicą.
Kim jest niewolnica?   Dziewczyną, która jest własnością.
Dlaczego nosisz znak?    Aby pokazać, że jestem posiadana.
Dlaczego nosisz obroże?   Żeby ludzie mogli wiedzieć czyją jestem własnością
Czego chcesz ponad wszystko?  Służyć mężczyznom
 

W szóstym tygodniu, dziewczyna nadal w pozycji klęczącej powtarza na głos słowa „Uwielbiam być niewolnicą”. Po tych 6 tygodniach nadchodzi czas ćwiczeń. Przede wszystkim barbarzyńcy uczą się języka Goreańskiego, jeśli go nie znają. W czasie treningu uczą się jak stać, chodzić, klękać, przyjmować pozycje półleżącą, jeść oraz pić. Dodatkowo uczą się wykonywania prac domowych takich jak szycie, pranie czy gotowanie. Szkolenie obejmuje też naukę tańca, śpiewu, różnych technik całowania, pieszczot i technik seksualnych. Tak więc, jest to bardzo obszerny program szkoleniowy.

 Łatwo da się zauważyć, że takie szkolenie głęboko wnika w psychikę niewolnika. Podejmowane działania mają zaszczepić w kobiecie przekonanie, że jest ona tylko niewolnikiem, którego obowiązkiem jest zadowalać Wolnych ludzi. Ta indoktrynacja stanowi podstawę wszystkich dalszych szkoleń. Bez niego kajira nie byłaby szczęśliwa, ani oddana swoim obowiązkom.

 Niewolnicy muszą jednak nauczyć się znacznie więcej niż tylko jak właściwie zachowywać się. Muszą pojąć swoim umysłem i przyjąć całym sercem świadomość, jak być niewolnikiem. Dla Gorean oznacza to, że dziewczyna pozwala ujawnić się swojej prawdziwej naturze. Nie jest to edukacja w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale po prostu zaakceptowanie miejsca kobiety w naturalnym porządku rzeczy :)

 Goreanie preferują różnorodne rodzaje kajir. Znajdują oni piękno w wielu formach służby, chociaż można pokusić się o pewne uogólnienia. Wielu mężczyzn na Gor woli niewolnice z zaokrąglonym brzuchem, ponieważ płaskie brzuchy są raczej cechą sylwetki młodych mężczyzn. U kobiet zdecydowanie preferują średniej wielkości piersi, zaznaczone uda i szerokie biodra. Kobiety na Ziemi nie do końca spełniały te warunki. Goreanie uważali je za zbyt wysokie i zbyt chude. Jednak zdawali sobie również sprawę, że w wielu kobietach, po roku lub dwóch,  zachodzi zauważalna zmiana i stają się piękniejsze. Dlatego nie wykluczali, że zwykła kobieta może zmienić swój wizerunek.

 

 

Goreanie odczuwają satysfakcję kiedy porwane dziewczyny walczą z nakładaną im obrożą, ale ostatecznie poddają się. Rozkoszują  się procesem łamania oporu kobiety. Goreanie także cenią inteligentnych i kreatywnych niewolników. Większość Gorean czerpie satysfakcję z rozmów ze swoimi niewolnikami, dlatego też chcą w osobie niewolnika mieć żywo reagujących partnerów. Niewolnik powszechnie uważany za idealnego to taki, który jest bardzo inteligentny, piękny, pomysłowy i cechuje go silna wola i duma. Jednak najbardziej podstawową wartością cenioną wśród kobiet jest ich potrzeba miłość i ich zdolność do jej okazywania.

 

 

Dyscyplinowanie niewolnych

 

Każdy wolny człowiek może zdyscyplinować niewolnika zachowującego się w krnąbrny lub niewłaściwy sposób i ukarać go nawet za najmniejsze przewinienie. Jeśli w wyniku tej kary niewolnik zostanie ranny lub straci życie, osoba wymierzająca karę jest zobowiązana jedynie do zapłaty odszkodowania właścicielowi tego niewolnika, ale jedynie wtedy, gdy ów właściciel jest obecny i takiego zadośćuczynienia zażąda.

Masterzy na Gor, chociaż często bywają surowi, rzadko bywają okrutni. Sadyzm i bezmyślne okrucieństwo są praktycznie niespotykane. Czasami zdarzają się sytuacje, że niewolnica jest karana nie przez swojego Pana, jednak musi wiedzieć za co spotyka ja kara. Na Gor bardziej prawdopodobne jest, że niewolnica zostanie ukarana przez obcego Pan, niż przez jej własnego. Wynika to z faktu, że Pan jest postrzegany przez innych przez pryzmat zachowania swojego niewolnika. W sytuacjach prywatnych, ma więcej możliwości, aby uniknąć kary, łagodząc gniew  Pana swoim przyjemnym zachowaniem.

Bicz jest jednym z narzędzi dyscypliny, jednak jest rzadko stosowany. Często bat jest umieszczany w widocznym miejscu w domu, by przypominać niewolnikom o swojej funkcji. Najczęściej stosowany bicz dla niewolników, nazywany również „kurt:, ma pięć szerokich pasów, każdy długi na dwa i pół metra i gruby na szerokość półtora cala. Rękojeść ma około osiemnaście cali. Jeśli narzędzie to będzie używane w odpowiedni sposób, nie będzie zostawiając śladów na ciele ofiary. Innym rodzajem bicza, jest tak zwany wąż. Bat wykonany z plecionej skóry. Ma osiem metrów długości i tylko jeden cal grubości. Czasami, kiedy był zestawiany z małymi kawałkami metalu, stawał się narzędziem dotkliwie rozrywającym skórę.

W czasie chłosty, niewolnik zwykle wiedział ile razów zostanie mu wymierzonych, jednak na koniec było dodawane dodatkowe uderzenie. Ten ostatni raz, często najbardziej bolesny ze wszystkich, miał przypominać niewolnicy kim jest, dlatego był nazywany ciosem gratisowym lub pamięciowym. Przed chłostą niewolnica jest zwykle pozbawiana ubrania, więc nie ulega ono zniszczeniu, a jej włosy, są odgarniane, aby odsłonić skórę. Pozbawianie ubrania ma również symboliczny wymiar – żadna odzież, ani inna rzecz nie mogła stanowić tarczy ochronnej i wchodzić między niewolnika i każąca go rękę. Wolne kobiety też mogły być karane chłosta, jednak w ich wypadku taka kara jest zdecydowanie łagodniejsza. Dla niewolnicy kara chłosty ma  pełnić funkcje pouczająca. Pokazuje jej, że znajduje się pod całkowitą kontrolą Dominującego i jest zdana na Jego łaskę. To pozostawia w niej ślad.

Niektóre miasta miały zwyczaj wstępnego chłostania nowo przybyłego niewolnika. Dziewczyna ma świadomość, że zostaje sprowadzona do domu Pana jako niewolnica, a chłosta ma pokazać jej, że jest w czasie szkolenia. Przy czym nie ma żadnej ustalonej i zwyczajowo przyjętej ilości razów – wszystko zależny od kaprysu Pana.

 Niewolnictwo to stan niezmienny. Nawet jeśli niewolnik uzyska wolność, bardzo szybko odczuwa pragnienie, aby być ponownie zniewolonym. Najczęstszym powodem przypadków uwolnienia niewolnych była chęć Panów, aby uczynić ich swoimi towarzyszami. Niemal niemożliwa jest również skuteczna ucieczka od Pana. Większość dziewczyn, które dopuszcza się tego czynu, i tak wcześniej czy później skończą w niewoli u innego Pana. Kary za próbę ucieczki są bardzo dotkliwe. W przypadku pierwszego takiego postępku kara jest ciężka chłosta. Większości niewolników wolno popełnić tylko jeden taki błąd. Za drugim razem, kara jest podcięcie ścięgien lub nawet śmierć.

 

Przede wszystkim najważniejsze dla kajiry jest uświadomienie sobie, że jej głównym obowiązkiem jest absolutne posłuszeństwo.

Kogo gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.