gorean.pl

"Prywatna biblioteka skryby Jaeger'a Vatn"

Nasze statystyki

Odsłon artykułów:
714327

Regulamin Czata

 

 

REGULAMIN CZATA


Drogi, gościu, użytkowniku czata na stronach:

Biblioteka Jaeger'a Vatn - gorean.pl

na kanale #GoreanTradingPost w sieci PIRC

w trosce o przyjemne, bezkonfliktowe i możliwie nieskrępowane użytkowanie narzędzia komunikacji jakim jest czat, wprowadzamy niniejszym poniższy regulamin. Regulamin ten jest ostateczny, obowiązuje wszystkich użytkowników czata i nie podlega dyskusji czy jakimkolwiek negocjacjom.

Z radością witamy na naszym czacie KAŻDEGO. Jedynym stawianym przez nas warunkiem jest szacunek dla innych. Aby zapewnić możliwie najlepsze warunki do wspólnych rozmów - wprowadzamy niniejszy  REGULAMIN.

Osobami odpowiedzialnymi za egzekwowanie tego REGULAMINU sa Operatorzy Czata. Władza Operatora w sprawach dotyczących funkcjonowania czatu, wszelkich spraw z nim związanych, zachowań osób obecnych na czacie etc etc i jest niezależna od jego wieku, pozycji, statusu ani od żadnego innego czynnika.

REGULAMIN


Pkt. 1     Operator Czata w sprawach dotyczących czata ma ZAWSZE rację.
Pkt. 2     W razie wątpliwości - patrz punkt pierwszy.ANEKS

Uprawnienia Operatora Czata są nieograniczone a jego decyzje nieodwołalne i nie podlegają żadnemu zaskarżeniu. Jego decyzje są egzekwowane natychmiast.
Narzędziami oddanymi do wyłącznego użytku Operatowrow Czata są w szczególności:

Upomnienie w rozmowie prywatnej.
Upomnienie w rozmowie publicznej.
Odebranie głosu.
Chwilowe usuniecie z czata z możliwością powrotu. KICK
Chwilowe usuniecie z czata na określony czas. BAN
Stałe usuniecie z czata. PERMBAN

Operator ma prawo używać oddanych do jego dyspozycji narzędzi w dowolny, uznany przez siebie za właściwy sposób (kolejność, czas, powód etc etc.).

Użycie zastosowanego przez Operatora narzędzia może zostać cofnięte wyłącznie za zgodą operatora, który go użył.POST SCRIPTUM - czyli jak sprawić by nigdy żaden z Operatorów nie odczuł potrzeby użycia danych mu do dyspozycji narzędzi. (zestaw użytecznych wskazówek)

* - Szanuj innych.
* - Bądź grzeczny i uprzejmy.
* - Powitania są wyrazem grzeczności i szacunku - jeśli jednak na czacie przebywa więcej niż 3 osoby - powitanie ogólne wystarczy - nie musisz witać się i żegnać z każdym z osobna (może to zakłócać prowadzoną rozmowę).
* - podawanie lub próby uzyskania na czacie (na kanale ogólnym) informacji osobistych typu dane personalne, dane wrażliwe etc etc jest niedopuszczalne i skutkuje natychmiastowym usunięciem z czata.
* - Najpierw słuchaj - następnie zabieraj głos. Jeżeli wchodzisz na czat - zanim coś powiesz... przysłuchaj się czy nie toczy się właśnie jakąś pasjonująca innych dyskusja... Przypadki nagminnego łamania tego punktu będą konsekwentnie eliminowane.
* - staraj się powściągać swoje emocje - w przeciwnym wypadku ktoś inny będzie musiał je powściągnąć za ciebie.
* - wprowadź do swojego obyczaju takie słowa jak "Proszę, przepraszam, dziękuje" - one po prostu ułatwiają życie.
* - zdobądź się na odrobinę dystansu do samego siebie i trochę większą odrobinę poczucia humoru.
* - Trading Post - jest jak sama nazwa wskazuje miejscem ogólnodostępnym i jest platformą wymiany informacji i Gor i Gorean Lifestyle. Jakkolwiek, nie obowiązują na nim (w odróżnieniu od innych naszych kanałów) ścisłe zasady etykiety goreanskiej postaraj się przyczynić się do tego, żeby osoby nie związane z Gor mogły poczuć trochę tego klimatu.

Kogo gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.