gorean.pl

"Prywatna biblioteka skryby Jaeger'a Vatn"

Czas weryfikuje wszystko...Z prawdziwy smutkiem publikujemy kolejne nasze stanowisko. Upływający czas i nasze doświadczenia ze spotkań z osobami, które są lub były członkami społeczności Lara, nie powalają pozostać obojętnym.

Ponad wszelką wątpliwość Lara do dziś mami osoby zainteresowane Gorean Lifestyle, wciąż powołując się na zasady i wartości Gor i Gorean Lifestyle. Do dziś przedstawia przekłamany obraz Gor, próbując w ten sposób uzasadniać czy tłumaczyć zachowania i obyczaje, które nie mają z Gor NIC wspólnego. Działania te, w naszej opinii, służą tylko i wyłącznie realizacji osobistych planów, ambicji i żądz osób prowadzących Larę. Osiągnięciu osobistych korzyści z użyciem nośności i głębi Gor i Gorean Lifestyle.

Smutne to tym bardziej, że ogłoszony hucznie Lara Lifestyle okazał się jedynie pustym kamuflażem niecnych działań.

Nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić. Dlatego zachęcamy osoby, które w swoich poszukiwaniach natknęły się na to środowisko do nieustającego wzbogacania swojej wiedzy, do sięgania do źródeł i do bardzo wnikliwej analizy, tego co jest im prezentowane. I przede wszystkim, do zachowania rozsądku, ponieważ liczba osób rozczarowanych i zawiedzionych tym środowiskiem po prostu nakazuje ostrożność.

Mamy świadomość, że kobiety, które odkryły w sobie uległą naturę i pragną ją realizować, poszukują miejsca w sieci, gdzie znajdą osoby im podobne; takie, które zrozumieją ich pragnienia, a także miejsca, gdzie dostaną możliwość zaspokojenia silnej potrzeby przynależności. Na Larze dostają to, czego w danym momencie najbardziej potrzebują, czyli osoby, które wykazują zainteresowanie ich potrzebami, poświęcają im czas na rozwiązywanie problemów i pokonywanie trudności, a także oferują im wsparcie i prowadzenie oraz zapewnienia o przyjaźni i więzi łączącej członków społeczności. Jednak wszystko to trwa tak długo, jak długo trwa oddanie i posłuszeństwo wobec żądań „opiekunów”.
Świadectwo, takiego właśnie schematu działania, formułują osoby, które opuszczają społeczność Lara Lifestyle i powinno ono stanowić ostrzeżenie dla każdego, szczególnie uległych kobiet, aby zapobiec poczuciu wykorzystania i stania się narzędziem do spełniania ekstatycznych zachcianek organizatorów tej społeczności.

Jeżeli jednak, mimo tej wiedzy, ktoś decyduje się na przystąpienie do tej społeczności powinien zdawać sobie sprawę, że organizatorzy Lara Lifestyle nie przyjmują reklamacji, a osoby, które zaczynają sprawiać nadmierne problemy stają balastem dla rozwoju społeczności. Niestety, w takiej sytuacji, niespełnione oczekiwania, zawiedzione zaufanie oraz poczucie odrzucenia rodzi żal i pretensje, które wówczas można kierować tylko do siebie.

Kogo gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.